ЛРЦОЯО
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

 

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ ЗА 2018 РІК


Довгунь Наталя - учениця 11 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та ІІІ місце з економіки.


Куліковська Маріанна - учениця 11 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.


Куліковська Ірина - учениця 9 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.


Дрівко Оксана - учениця 10 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. 


Росик Ліля - учениця 10 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.


Рак Юрій - учень 8 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.


Федунь Ірина - учениця 8 класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.


ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ ЗА 2017 РІК

 

 

    Боровий Дмитро , учень 11 класу, зайняв І місце у другому етапі Всеукраїнських олімпіад з історії , та ІІІ місце у третьому етапі Всеукраїнської олімпіад з історії ( учитель Саракула С.О.) , та ІІ місце у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства( учитель Якимець О.В. )

 


    Куліковська Маріанна , учениця 10 класу , зайняла третє місце у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури , третє місце у районному етапі фестивалю конкурсі « І слово , і пісня , матусю , тобі « у номінації « Авторська проза»та третє місце у другому етапі XVІІ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ( учитель Юр О.В.)

 


     Шулак Світлана , учениця 11 класу , зайняла ІІ місце у районному фестивалі - конкурсі «Сурми звитяг» у номінації « Художнє читання»( учитель Юр О.В.)

 


        Довгунь Наталія , учениця 10 класу, зайняла ІІ місце у другому етапі 7 -го Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.( учитель Юр О.В.) та ІІ місце у районному етапу фестивалю –конкурсу « І слово, і пісня, матусю,тобі» ( учитель Юр О.В.)

 


       Федунь Ірина , учениця 7 класу, зайняла ІІ місце у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.( учитель Морозовська Л.О.)

 


     Куліковська Ірина , учениця 8 класу, зайняла ІІ місце у районному етапі фестивалю –конкурсу  « І слово, і пісня, матусю,тобі» ( учитель Біляк Л.С.)

 


       Дрівко Руслана, учениця 11 класу , зайняла ІІ місце в районній олімпіаді з екології( учитель ?)

 


     Корнак Зоряна , учениця 8 класу, зайняла ІІ місце у районному конкурсі дитячої творчості « Класика зарубіжної літератури « у номінації « Літературний еверест» у віковій категорії 8-11 класи « Есе» та ІІІ місце в конкурсі « Повзик в дитячій творчості» в рамках Всеукраїнської акції « Птах року – 2016» Номінація: « Казка»

 


        Дутко Тетяна , учениця 7 класу, зайняла І місце в районному конкурсі « Найкращий читач»

 


     Дрівко Оксана , учениця 9 класу , зайняла ІІІ місце у районному етапу фестивалю –конкурсу « І слово, і пісня, матусю,тобі» ( учитель Біляк Л.С.)

 


      Куліковській Назарій , учень шостого класу , зайняв ІІ місце у районному етапі фестивалю –конкурсу « І слово, і пісня, матусю,тобі» ( учитель Морозовська Л.О.) і ІІІ місце в області в конкурсі « Первоцвіти просять захисту» у номінації « Легенда»

 


      Якимець Марія , учениця 7 класу, зайняла ІІ місце в обласному конкурсі виставці « Природа і фантазія» у номінації « Художнє плетіння»

 


         Писик Вероніка , учениця 7 класу , зайняла ІІІ місце в конкурсі « Повзик в дитячій творчості» в рамках Всеукраїнської акції « Птах року – 2016» Номінація: « Вірш»

 


         Дрівко Оксана , учениця 9 класу , зайняла ІІ місце в конкурсі « Первоцвіти просять захисту» - презентація

 


     Бик Надія , учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської акції « День зустрічі прахів». Номінація : « Агітаційна робота»

 


      Гринів Анастасія , учениця 5 класу, зайняла ІІ місце у районному конкурсі дитячої творчості» Класика зарубіжної літератури у номінації « Моя улюблена книга» вікова категорія 5- 7 класи « поетичні перлини»

Вхід на сайт
МОН України
Освітній портал
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Pshyk Nadiia Copyright MyCorp © 2018
uCoz